Splátkový prodej

Prodáváme i na splátky se společností                                   ESSOX

Představení společnosti Essox

ESSOX s.r.o. působí na trhu již od roku 1993. Součástí finanční skupiny Komerční banky se ESSOX s.r.o. stal v roce 2004, kdy došlo ke sloučení již existující společnosti ESSOX LEASING, a.s., s Franfinance Consumer Credit (člen finanční skupiny Société Générale).

Vlastnická struktura ESSOX s.r.o. je 51 % Komerční banka a 49 % Société Générale Consumer Finance. Základní jmění společnosti činí 2 288 086 000 Kč.

Jsme specialisty na poskytování financování spotřebního zboží a automobilů pro všechny zákaznické segmenty (fyzická osoba podnikatel, fyzická osoba nepodnikatel a právnická osoba), a to přímo na místě prodeje prostřednictvím našich obchodních partnerů.

V oblasti financování spotřebního zboží spolupracujeme s více než 4 000 obchodními partnery a s více než 500 partnery v oblasti financování automobilů. Spolupráci s našimi obchodními partnery ve všech regionech ČR zabezpečuje rozsáhlá síť 50 obchodních zástupců.

Díky svému členství ve skupině Komerční banky dokáže ESSOX svým obchodním partnerům nejen garantovat přístup ke zdrojům financování, a to i v náročných ekonomických podmínkách, ale také zprostředkovat i další finanční produkty, které naše společnost neposkytuje.

ESSOX je již řadu let členem České leasingové a finanční asociace a zakládajícím členem sdružení SOLUS. Naše společnost je také uživatelem Nebankovního registru klientských informací (NRKI) a Bankovního registru klientských informací (BRKI). Patříme také do Asociace pro elektronickou komerci.